Вступ В React, Якого Нам Не Вистачало


Чому такий підхід краще тих, що з’явилися раніше за нього, начебто архітектури MVC і спагетті-коду, який пишуть на jQuery? Якщо ви з тих, кого цікавлять ці питання, можете подивитися цей виступ 2013 року, присвячене розробці JavaScript-застосунків в Facebook. Можна встановити це розширення Chrome для будь-якої версії Chrome. Або ви можете користуватися Firefox перевірте додаток FF яка підтримує FireFox v38 і вище.

  • Наприклад, перебрати якийсь набір елементів можна, скориставшись методом Array.prototype.map.
  • Вони дозволяють згладити особливості різних платформ, пов’язані з обробкою подій.
  • Природно, це також включає будь-які слухачі подій що може змінити стан певного компонента.

У React 16.8 з’явилася нова концепція – хуки React. Це – функції, які дозволяють підключатися до подій життєвого циклу компонентів, не користуючись при цьому синтаксисом класів і не звертаючись до методів життєвого циклу компонентів. В результаті стало можливим створювати компоненти не у вигляді класів, а у вигляді функцій. Хуки React дозволяють підключатися до методів життєвого циклу компонентів без використання синтаксису, заснованого на класах. Застосування хуків полегшує спільне використання одного і того ж коду в різних компонентах. Пакетstyled-jsx, який дозволяє оголошувати стилі прямо в коді React-компонентів.

Синтетичні Події

І то сухарі внизу дозволяє легко перебирати через батьківські / дочірні елементи. А якщо треба буде щось в цій конструкції https://wizardsdev.com/ змінити, то зміни в ній доведеться вносити всюди, де вона присутня. Вважаю що недоліки такого підходу абсолютно очевидні.

Вони не взаємодіють безпосередньо зі сховищем стану програми. Вони дозволяють створювати компоненти, представлені у вигляді функцій, а не у вигляді класів. Правда, при роботі з JSX потрібно враховувати деякі особливості, які, спочатку, можуть здатися незвичними. Його повністю відкритий з офіційним репо GitHub, що підтримується Facebook і часто оновлюється. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть кнопку «Повідомити про помилку».

Variables In Jsx

Реалізувати сторінки з відображенням списку міні-зображень з назвою та інформацією про автора. Коли користувач натискає на певне зображення — відкривати великий екран з максимальною площиною фотографії. Числа, що закінчуються нулями, виглядають не дуже круто. В цьому завданні позбудься нулів, що стоять наприкінці числа. Ти джун, тож щоб проявити себе на співбесіді, не використовуй лише теорію, а пояснюй, як це буде на практиці.

що повинен знати React

Після того, як стан компонента встановлено, він вже не може бути змінений. Зміни стану не зачіпають візуалізовані компоненти. Замість цього подібні зміни призводять до рендеринга нового представлення, що володіє новим станом. Якщо хтось прагне до того, щоб, освоюючи React, тут же приступити до практики, йому досить заглянути в офіційну документацію і взятися за справу.

Компоненти Вищого Порядку

Компоненти вищого порядку спрощують спільне використання можливостей, що представляють собою композицію інших можливостей. При цьому компонентам не потрібно знати про ці можливості (і не потрібно, щоб компоненти були б тісно пов’язані з ними). Компоненти-контейнери і презентаційні компоненти дозволяють відокремити завдання формування візуального представлення інтерфейсів від завдань з управління станом застосунку та від побічних ефектів.

що повинен знати React

Неправильна зміна стану компонентів або читання даних з DOM зводить нанівець сильні сторони цієї бібліотеки. Вони автоматично вирішують завдання з управління пам’яттю. Все це потрібно буде робити для того щоб уникнути витоків пам’яті. Синтетичні події автоматично делегуються кореневому вузлу, що призводить до того, що React-розробникам не доводиться вирішувати завдання з управління пам’яттю. React не нав’язує розробнику єдино правильний спосіб роботи з CSS.

Javascript

Можна використовувати логічні оператори, організовувати умовний рендеринг за допомогою тернарного оператора. Можна користуватися чистими функціями, можна конструювати рядки з використаннямшаблонних літералів, або взагалі, засобами JSX, доступні всі можливості JavaScript. Вважаю, що в цьому полягає величезна перевага React вакансія Front-end Розробник (React) перед іншими фреймворками та бібліотеками. Концепція життєвого циклу компонентів спрямована на захист стану компонентів. Життєвий цикл компонента складається з фаз монтування, оновлення і размонтирования. Фаза оновлення складається з фази рендеринга, фази підготовки до внесення змін в DOM і фази внесення змін до DOM.

А Тепер Лайвкодинг

Redux рекомендується використовувати спільно зAutoduxіImmer. Для організації складних схем роботи зі станом можна спробувати скористатисяRedux-DSM. Вони не звертаються безпосередньо до поточного системного часу (наприклад, шляхом виклику методуDate.now()). Компоненти-контейнери – це компоненти, які підключені до джерел даних і можуть мати побічні ефекти. Вони дозволяють згладити особливості різних платформ, пов’язані з обробкою подій.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *